Soffgrupp Venture Home Tittolino med Philippa Soffbord Utomhus
16 655 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffgrupp Tittolino från Venture Home innehåller en soffa, två fåtöljer samt ett Philippa bord.
Mått
- Soffa: 1500x780x1025 mm
- Fåtölj: 720x780x1025 mm
- Bord: 1000x500x450 cm
- Soffa: 1500x780x1025 mm
- Fåtölj: 720x780x1025 mm
- Bord: 1000x500x450 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18085 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 600 cm |
| Färg | Akacia/Svart |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Akacia/Rep |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 450 mm |
| Sitthöjd | 425 mm |
| Serie | Tittolino |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Acacia |
| Produkttyp | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |






