Trädgårdsmöbel Grupp PLUS WegaSvart, Utan ryggstöd, Återvunnen plast/Stål
13 760 kr
Se priset!
Vald variant
Material:
Återvunnen plast/Stål
Färg:
Svart
Utförande:
Utan ryggstöd

Wega
Svart, Utan ryggstöd, Återvunnen plast/Stål
13 760 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Wega bord- och bänkset med moderna linjer kan stå ute år efter år.
Levereras omonterat.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 187710-25 |
| Färg | Svart |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Höjd | 730 mm |
| Material | Återvunnen plast/Stål |
| Vikt | 124 kg |
| Bredd | 1610 mm |
| Längd | 1770 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 45 mm |
| Serie | Wega |
| Form bord | Rektangulär |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 5703393732736 |



