Hängparasoll Venture Home Leeds Fyrkantigt 300x300 cmSvart/Grå
Rek. pris 3 669 kr
3 245 kr
Se priset!

Leeds Fyrkantigt 300x300 cm
Svart/Grå
3 245 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Smidigt parasoll från Venture Home som du enkelt roterar för att få så mycket skugga du vill.
OBS! Vikter till parasollfot ingår ej. För att garanti ska gälla behövs vikter köpas till separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1022-111L |
| Färg | Svart/Grå |
| Utförande | Med kryssfot |
| Höjd | 255 cm |
| Längd | 300 cm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Leeds |
| Produkttyp | Hängparasoll |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 300 cm |
| EAN-nr | 7350107082144 |






