Hängparasoll Venture Home Leeds Runt Ø 350 cm
Rek. pris 3 669 kr
fr.2 699 kr
Se priset!
Välj variant

Leeds Runt Ø 350 cm
2 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Smidigt parasoll från Venture Home som du enkelt roterar för att få så mycket skugga du vill.
OBS! Vikter till parasollfot ingår ej. För att garanti ska gälla behövs vikter köpas till separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Utförande | Med kryssfot |
| Material | Aluminium |
| Serie | Leeds |
| Produkttyp | Hängparasoll |
| Användningsområde | Utomhus |
| Färg | Svart/Svart, Vit/Grå |
| Diameter | 345, 350 cm |
| Höjd | 250, 260 cm |
| Bredd | 345 cm |

