Bänk Venture Home Doris
4 215 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänk Dixon från Venture Home. En klassiskt vacker bänk med en modern touch. Stommen är tillverkad i stålborstad akacia och sittytan i grått flätat rep. Kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bänk Dixon från Venture Home. En klassiskt vacker bänk med en modern touch. Stommen är tillverkad i stålborstad akacia och sittytan i grått flätat rep. Kräver enklare montering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1207-072 |
| Rygghöjd | 35,8 cm |
| Färg | Akacia/Grå |
| Djup | 60 cm |
| Höjd | 79 cm |
| Material | Akacia/Rep |
| Sittdjup | 59,6 cm |
| Sitthöjd | 46,5 cm |
| Sittbredd | 112 cm |
| Serie | Dixon |
| Produkttyp | Trädgårdsbänk |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 120 cm |
| EAN-nr | 7350118411346 |







