Bänk Venture Home Kenya med ryggstöd
3 359 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Samla enkelt vänner och familj kring bordet med Kenya sittbänk! Kenya är tillverkad i trä och förflyttas enkelt mellan olika ytor och passar såväl på den mindre altanen som den stora uteplatsen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Samla enkelt vänner och familj kring bordet med Kenya sittbänk! Kenya är tillverkad i trä och förflyttas enkelt mellan olika ytor och passar såväl på den mindre altanen som den stora uteplatsen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9528-244 |
| Produkttyp | Bänk |
| Material | Trä |
| Längd | 1500 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 920 mm |
| Serie | Kenya |
| Djup | 400 mm |
| Färg | Naturell |
| Max Belastning | 150 Kg |
| EAN-nr | 7350133233695 |











