Bänk Venture Home Kiara Utan Ryggstöd
2 419 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bänk utan ryggstöd och armstöd i teak med ribbor. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9530-444 |
| Montering | Ja |
| Färg | Teak |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Material | Teak |
| Sittdjup | 400 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 1500 mm |
| Serie | Kiara |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1500 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107081192 |





