Bänk Venture Home Rives
fr.3 495 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Möblera uteplatsen inbjudande och modernt! Rives är en stilren bänk i svart acacia som passar både till middagsbordet utomhus eller vid loungegruppen för att få extra sittplatser. Med sin tidlösa och trendsäkra design gör den sig perfekt på uteplatsen. En inredningsdetalj som bidrar med en charmig och smickrande känsla!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Möblera uteplatsen inbjudande och modernt! Rives är en stilren bänk i svart acacia som passar både till middagsbordet utomhus eller vid loungegruppen för att få extra sittplatser. Med sin tidlösa och trendsäkra design gör den sig perfekt på uteplatsen. En inredningsdetalj som bidrar med en charmig och smickrande känsla!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 230 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 36 cm |
| Serie | Rives |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 10 kg |
| Bredd | 36 cm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Färg | Antikvit, Svart |
| Material | Acacia, Akacia |
