Barstol Venture Home Bullerbyggd Utomhus
3 185 kr
2 475 krSpara 22 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den perfekta kombinationen av charmig nostalgi och modernt blickfång! Barstolen från serien Bullerbyggd kommer göra att din uteplats känns komplett. Ryggen är lätt rundad med ribbat ryggstöd och benen är stilrent utsvängda med integrerat fotstöd för extra komfort. Genomgående tillverkad i det smakfulle naturmaterialet teak. Möblera på altanen för att skapa en mysig mittpunkt att samlas kring för sommarmåltiderna!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Den perfekta kombinationen av charmig nostalgi och modernt blickfång! Barstolen från serien Bullerbyggd kommer göra att din uteplats känns komplett. Ryggen är lätt rundad med ribbat ryggstöd och benen är stilrent utsvängda med integrerat fotstöd för extra komfort. Genomgående tillverkad i det smakfulle naturmaterialet teak. Möblera på altanen för att skapa en mysig mittpunkt att samlas kring för sommarmåltiderna!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6123-444 |
| Färg | Natur |
| Längd | 51 cm |
| Material | Teak |
| Bredd | 51 cm |
| Serie | Bullerbyggd |
| Produkttyp | Barstol |
| Höjd | 107 cm |
| Sitthöjd | 72 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Djup | 45 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittbredd | 45 cm |
| EAN-nr | 7340206978875 |



