Barstol Venture Home Lindos Utomhus
Rek. pris 1 335 kr/st
Pris/frp 1 990:-
fr.995 kr/stSe priset!
Välj variant

Lindos Utomhus
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lindos barstol i sin trendsäkra och stilrena design gör sig alldeles ypperligt tillsammans med andra utemöbler.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lindos barstol i sin trendsäkra och stilrena design gör sig alldeles ypperligt tillsammans med andra utemöbler.
Tack vare sitt slitstarka material i rep och tidlösa svarta kulör har den blivit en favorit på många uteplatser. Matcha med ett läckert barbord och njut av måltider utomhus i sommar!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Djup | 38 cm |
| Höjd | 88,5 cm |
| Längd | 53,5 cm |
| Material | Stål,Polyester Rope |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 61 cm |
| Sittbredd | 40 cm |
| Serie | Lindos |
| Produkttyp | Barstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 52,5 cm |
| Färg | Svart/Ljusgrå, Svart/Mörkgrå |
