Däckstol Eden Wood Nestor Adrion inkl. Fotpall Utomhus
fr.7 730 kr
fr.6 569 krSpara 15 %Kampanj
Välj variant

Nestor Adrion inkl. Fotpall Utomhus
6 569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Däckstol Eden Wood Nestor Adrion inkl. Fotpall är en klassisk adirondackstol från Eden Wood. Den är tillverkad i bästa träkvalitet och blir en ögonsten på din veranda. Fotpall ingår.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Däckstol Eden Wood Nestor Adrion inkl. Fotpall är en klassisk adirondackstol från Eden Wood. Den är tillverkad i bästa träkvalitet och blir en ögonsten på din veranda. Fotpall ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Produkttyp | Dekkstol |
| Bredd | 800 mm |
| Serie | Capri |
| Höjd | 880 mm |
| Djup | 1470 mm |
| Material | Akacia, Teak |
| Färg | Hvit, Teak |
| Sittbredd | 540 mm |
| Sittdjup | 610 mm |
