Fåtölj Venture Home Lotta Utan Armstöd
2 309 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungestol utan armstöd från Venture Home. Ram i akacia och rygg samt sits är i svart rep, rutnät. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungestol utan armstöd från Venture Home. Ram i akacia och rygg samt sits är i svart rep, rutnät. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9603-076 |
| Rygghöjd | 53 cm |
| Färg | Akacia/Svart |
| Djup | 870 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Material | Akacia/Rep |
| Sittdjup | 390 mm |
| Sitthöjd | 370 mm |
| Sittbredd | 555 mm |
| Serie | Lotta |
| Produkttyp | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Montering | Ja |
| Bredd | 565 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107080799 |




