Fåtölj Venture Home Malin Svart/Teak
1 945 kr
1 309 krSpara 33 %Kampanjtom 18/5

Malin Svart/Teak
1 309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9282-001 |
| Montering | Ja |
| Färg | Svart/Teak |
| Dynfärg | Grå |
| Djup | 970 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Material | Teak/Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Serie | Malin |
| Tjocklek | 50 mm |
| Produkttyp | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 6 kg |
| Bredd | 630 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107081963 |

