Fåtölj Venture Home Moa Utomhus
5 785 kr
4 617 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungestol med armstöd från Venture Home. Ram och armstsöd i akacia. Inklusive ljusgrå tjockare dynor och två stycken sidokuddar. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungestol med armstöd från Venture Home. Ram och armstsöd i akacia. Inklusive ljusgrå tjockare dynor och två stycken sidokuddar. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9596-075 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 31,5 cm |
| Färg | Akacia/Grå |
| Dynfärg | Grå |
| Djup | 920 mm |
| Höjd | 565 mm |
| Material | Akacia |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 860 mm |
| Sitthöjd | 250 mm |
| Sittbredd | 850 mm |
| Serie | Moa |
| Produkttyp | Loungestol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 565 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107080850 |







