Fåtölj Venture Home Philippa
1 979 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Karmstol från Venture Home. Ram och armstöden är i akacia och rygg samt sits är i svart rep. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Karmstol från Venture Home. Ram och armstöden är i akacia och rygg samt sits är i svart rep. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9611-076 |
| Rygghöjd | 46,5 cm |
| Färg | Akacia/Svart |
| Djup | 655 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Material | Akacia/Rep |
| Sittdjup | 485 mm |
| Sitthöjd | 445 mm |
| Sittbredd | 460 mm |
| Serie | Philippa |
| Produkttyp | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Montering | Ja |
| Bredd | 655 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107080713 |



