Fåtölj Venture Home Tittolino Utomhus
4 755 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungestol från Venture Home med ben i akacia. Rygg, sits och armstöd i svart rep i vacker dekorativ form. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungestol från Venture Home med ben i akacia. Rygg, sits och armstöd i svart rep i vacker dekorativ form. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9613-076 |
| Montering | Ja |
| Färg | Akacia/Svart |
| Djup | 780 mm |
| Höjd | 1025 mm |
| Material | Aluminium/Teak/Akacia |
| Serie | Tittolino |
| Produkttyp | Loungestol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 720 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107080690 |






