Fotpall deNoord Marcus till ÖronlappsfåtöljGrå
1 199 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fotpall Marcus till Öronlappsfåtölj från deNoord är en fotpall som passar till öronlappsfåtölj från deNoord.
Varumärke
deNoordBeskrivning
Fotpall Marcus till Öronlappsfåtölj från deNoord är en fotpall som passar till öronlappsfåtölj från deNoord.
Övrigt
- Maxvikt: 160 kg
- Montering krävs: Nej
- Stapelbar: Nej
- Maxvikt: 160 kg
- Montering krävs: Nej
- Stapelbar: Nej
Egenskaper
| Varumärke | deNoord |
| Art.Nr. | 971975 |
| Färg | Grå |
| Djup | 510 mm |
| Höjd | 420 mm |
| Material | Konstrotting/Aluminium/Polyester |
| Sittdjup | 520 mm |
| Sittbredd | 480 mm |
| Serie | Marcus |
| Produkttyp | Fotpall |
| Bredd | 550 mm |



