Fotpall EcoFurn Lilli Utomhus
fr.773 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Lilli Utomhus
773 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lilli pall passar perfekt till Ecochair för maximal avkoppling. En praktisk pall som funkar lika bra som bord eller pall.
Varumärke
EcoFurnBeskrivning
Lilli pall passar perfekt till Ecochair för maximal avkoppling. En praktisk pall som funkar lika bra som bord eller pall.
Tillverkad i brun oljad björk. Rep i hampa.
Mått
- Höjd: 35 cm
- Bredd: 40 cm
Mått
- Höjd: 35 cm
- Bredd: 40 cm
Recensioner
Sanna BVerifierad köpare
för 4 månader sedanSmidig, snygg, kanske inte så enkel att fälla ihop som jag trodde
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
| Höjd | 350 mm |
| Serie | Lilli |
| Produkttyp | Fotpall |
| Bredd | 40 cm |
| Färg | Brun Ask, Brun Björk, Brun Furu, Grå Ask, Grå Björk, Grå Furu, Natur (Oljad Ek), Natur Al, Natur/Beige, Oljad Al, Svart Al, Svart Furu, Vit Björk, Vit Furu |
| Djup | 400, 450 mm |
| Material | Al, Ask, Björk, Ek, Furu, Lärk |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200090511, 5200090559, 5200090580, 5200090597, 5200090634, 5200090658, 5200090672, 5200090696, 5200090719, 5200090733, 5200090757, 5200090825, 5200090832, 5200090849 |
| Bredd | 400 mm |
