Hammock Varax De Grande Utomhus
fr.6 499 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

De Grande Utomhus
6 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VaraxBeskrivning
Hammock De Grande 3-sits ifrån Varax med dynor, grå stomme och vitt tak.
Vit pulvermålad stålrörsstomme förbehandlad med Bonderite®. Förzinkat metallnät i rygg- och sittdelen. Textilen är en blandning av bomull och polyester, taket av PVC-plast.
Övrigt
Sittdyna: 160x50 cm
Ryggstödsdyna: 160x70 cm
2 st kuddar ingår.
Övrigt
Sittdyna: 160x50 cm
Ryggstödsdyna: 160x70 cm
2 st kuddar ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Material | Stål |
| Serie | De Grande |
| Produkttyp | Hammock |
| Bredd | 196 mm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Färg | Beige, Blå, Grå, Grön, Orange, Rosa |

