Hammock Varax Suvi Grå UtomhusGrå/Svart
6 959 kr
Se priset!

Suvi Grå Utomhus
Grå/Svart
6 959 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hammock Suvi från Varax för tre personer med grå stomme. Tak, dynor och prydnadskuddar medföljer. Grå pulverlackerad stålram med förbehandlat Bonderite NT. Ryggstödet är tillverkat av galvaniserade metallgaller. Sätet är av galvaniserad trådnät.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Hammock Suvi från Varax för tre personer med grå stomme. Tak, dynor och prydnadskuddar medföljer. Grå pulverlackerad stålram med förbehandlat Bonderite NT. Ryggstödet är tillverkat av galvaniserade metallgaller. Sätet är av galvaniserad trådnät.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 2001-971B-1 |
| Färg | Grå/Svart |
| Dynfärg | Svart |
| Djup | 1090 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Material | Stål |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sittbredd | 1600 mm |
| Serie | Suvi |
| Produkttyp | Hammock |
| Vikt | 36,2 kg |
| Bredd | 2000 mm |
| Ställbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 3 |
| EAN-nr | 6417624501785 |






