Hammock Venture Home Madras Utomhus
2 249 kr
1 895 krSpara 16 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hammock Madras från Venture Home. Bjud över dina vänner och slå er ner i denna moderna hammock. Stommen är tillverkad i svart stål med ett tak i polyester. Hammocken rymmer 3 personer. Kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Hammock Madras från Venture Home. Bjud över dina vänner och slå er ner i denna moderna hammock. Stommen är tillverkad i svart stål med ett tak i polyester. Hammocken rymmer 3 personer. Kräver enklare montering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1016-408 |
| Sittbredd | 154 cm |
| Produkttyp | Hammock |
| Användningsområde | Utomhus |
| Sittdjup | 46 cm |
| Material | PVC/Polyester/Stål |
| Bredd | 203 cm |
| Rygghöjd | 43 cm |
| Serie | Madras |
| Dyna ingår | Ja |
| Höjd | 160 cm |
| Djup | 122 cm |
| Färg | Svart |
| EAN-nr | 7350118411575 |





