Hammock Venture Home Malaga
4 459 kr
3 160 krSpara 29 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hammock Malaga från Venture Home. Njut av solen i denna moderna hammock som även går att fälla till liggande position. Stommen är tillverkad i svart stål med ett tak i polyester. Hammocken rymmer 3 personer. Kräver enklare montering. Dynor medföljer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Hammock Malaga från Venture Home. Njut av solen i denna moderna hammock som även går att fälla till liggande position. Stommen är tillverkad i svart stål med ett tak i polyester. Hammocken rymmer 3 personer. Kräver enklare montering. Dynor medföljer.
Dokument
Recensioner
CathisVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefin och stadig hammock. Skön att sitta i.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1014-408 |
| Rygghöjd | 38 cm |
| Färg | Svart |
| Djup | 120 cm |
| Höjd | 168 cm |
| Material | Polyester/Stål |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sittbredd | 159 cm |
| Serie | Malaga |
| Produkttyp | Hammock |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 210 cm |
| EAN-nr | 7350118411568 |






