Hänggunga Eden Wood Bella 2-Sits Utomhus
7 875 kr
6 689 krSpara 15 %Kampanjtom 17/5

Bella 2-Sits Utomhus
6 689 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bella hänggunga med plats för två personer. Gungan är tillverkad i aluminium med naturfärgat konstrotting. Stativet är tillverkat i svartlackerat stål. Den bruna dynan ingår. Hänggungan bör stå i en taktäckt miljö.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Bella hänggunga med plats för två personer. Gungan är tillverkad i aluminium med naturfärgat konstrotting. Stativet är tillverkat i svartlackerat stål. Den bruna dynan ingår. Hänggungan bör stå i en taktäckt miljö.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 50015 |
| Produkttyp | Hagehuske |
| Material | Kostrotte/Stål |
| Bredd | 900 mm |
| Längd | 1300 mm |
| Serie | Bella |
| Höjd | 2050 mm |
| Färg | Beige/Sort |
| Ställbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107035591 |

