Hängmatta Venture Home Niño Utomhus
Rek. pris 3 805 kr
fr.3 339 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hängmatta Niño från Venture Home med svart ställning, inklusive en liten kudde. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Hängmatta Niño från Venture Home med svart ställning, inklusive en liten kudde. Lättare montering krävs.
Skötselråd:
Polyesterdynor är smuts- och vattenavvisande och går att rengöra genom försiktig handtvätt och dropptorkning. Möbelskum funkar också bra.
Polyesterdynor är smuts- och vattenavvisande och går att rengöra genom försiktig handtvätt och dropptorkning. Möbelskum funkar också bra.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Höjd | 1010 mm |
| Längd | 2985 mm |
| Material | Stål/Polyester/Plast |
| Serie | Niño |
| Produkttyp | Hängmatta inkl stativ |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1040 mm |
| Färg | Svart/Beige, Svart/Grå, Svart/Svart |
