Hängstol Venture Home Culasi UtomhusVit
Rek. pris 609 kr
495 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Culasi Utomhus
Vit
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den här charmiga hängstolen erbjuder dig en rofylld och bekväm plats som du kan avnjuta i trädgården. Culasi har en inbjudande utformning och trendig design med en sits i vitt polyester- och bomullstyg. De slitstarka repen i samma kulör hålls uppe av en dekorativ träpinne som blir en snygg detalj i blickfånget. Här kan du gunga och njuta av stillsam egentid!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Den här charmiga hängstolen erbjuder dig en rofylld och bekväm plats som du kan avnjuta i trädgården. Culasi har en inbjudande utformning och trendig design med en sits i vitt polyester- och bomullstyg. De slitstarka repen i samma kulör hålls uppe av en dekorativ träpinne som blir en snygg detalj i blickfånget. Här kan du gunga och njuta av stillsam egentid!
Recensioner
Jessica LVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefin och rejäl.
+ Plus att man fick med 2 kuddar
+ Skön att sitta i och fin
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6114-001 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 120 cm |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Material | Bomull,Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Serie | Culasi |
| Typ | Hängstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340206979346 |




