Hängstol Venture Home Edinburgh Utomhus
Rek. pris 2 899 kr
fr.2 295 kr
Se priset!
Välj variant

Edinburgh Utomhus
2 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hängstol Edinburgh från Venture Home. Bekväm och läcker hängstol i svart stål och konstrotting. Greppa en bra bok och slå dig ner i stolen Edinburgh. Kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Hängstol Edinburgh från Venture Home. Bekväm och läcker hängstol i svart stål och konstrotting. Greppa en bra bok och slå dig ner i stolen Edinburgh. Kräver enklare montering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Djup | 130 cm |
| Utförande | Stativ |
| Höjd | 205 cm |
| Material | Polyester/Stål/Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 70 cm |
| Sitthöjd | 55 cm |
| Sittbredd | 132 cm |
| Serie | Edinburgh |
| Produkttyp | Hängstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 132 cm |
| Färg | Grå, Svart/Grå, Svart/Natur |
| Dynfärg | Grå |
