Hängstol Venture Home Lexi Hundkoja Utomhus för Husdjur Svart/Grå
2 019 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hängstol Lexi från Venture Home. Avsedd för mindre husdjur. Lexi bjuder in till en stund för avkoppling. Den rundade stolen har en stomme i stål och en korg i konstrotting. Kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Hängstol Lexi från Venture Home. Avsedd för mindre husdjur. Lexi bjuder in till en stund för avkoppling. Den rundade stolen har en stomme i stål och en korg i konstrotting. Kräver enklare montering.
Fördelar: Hängstol Venture Home Lexi Hundkoja Utomhus för Husdjur Svart/Grå
- Bekväm avkoppling för husdjur
- Robust konstruktion i stål och konstrotting
- Inkluderar bekväm dyna
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1019-408 |
| Färg | Svart/Grå |
| Dynfärg | Grå |
| Djup | 58 cm |
| Utförande | Stativ |
| Höjd | 94 cm |
| Material | Polyester/Stål/Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 20 cm |
| Sittbredd | 55 cm |
| Serie | Lexi |
| Produkttyp | Hundkoja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 58 cm |
| EAN-nr | 7350118411629 |






