Hörnbänk PLUS Gråbrun
1 353 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Hörnbänk i tryckimpregnerat trä. Levereras inklusive komplett med beslag. Grundmålad gråbrun.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185630-18 |
| Färg | Gråbrun |
| Djup | 510 mm |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Längd | 2070 mm |
| Material | Trä/Stål |
| Produkttyp | Bänk |
| Bredd | 2070 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| EAN-nr | 5703393723888 |

