Hörndel Comfort Garden Marcus Utomhus
Rek. pris 5 399 kr
fr.2 999 kr
Se priset!
Välj variant

Marcus Utomhus
2 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Hörndel Marcus från Comfort Garden. Med ben i aluminium.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Montering | Nej |
| Djup | 850 mm |
| Höjd | 660 mm |
| Ben | Plast |
| Material | Konstrotting |
| Serie | Marcus |
| Produkttyp | Hörndel |
| Bredd | 850 mm |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Färg | Brun, Grå |

