Hörnsoffa Venture Home Andorra Utomhus
20 745 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Andorra är en hörnsoffa i svart aluminiumram med armstöd. Rygg och armstöd i svart rep i nät och en akaciaram runt om sitsen med ett svart fjädrande nät i mitten. Inklusive grå dynor. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Andorra är en hörnsoffa i svart aluminiumram med armstöd. Rygg och armstöd i svart rep i nät och en akaciaram runt om sitsen med ett svart fjädrande nät i mitten. Inklusive grå dynor. Lättare montering krävs.
OBS! Bord ingår inte.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9582-019 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 43 cm |
| Färg | Natur/Svart/Grå |
| Dynfärg | Grå |
| Höjd | 700 mm |
| Material | Aluminium/Akacia |
| Dyna ingår | Ja |
| Sitthöjd | 270 mm |
| Serie | Andorra |
| Produkttyp | Hörnsoffa |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 2110 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| EAN-nr | 7350107081260 |
















