Hörnsoffa Venture Home Panama Utomhus
17 374 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Panama är en hörnsoffa i svart aluminiumram, utan armstöd med grå kuddar. Soffan har två stycken inkluderade sidobord i svart aluminiumram med akacia bordskivor. Lättare montering krävs
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Panama är en hörnsoffa i svart aluminiumram, utan armstöd med grå kuddar. Soffan har två stycken inkluderade sidobord i svart aluminiumram med akacia bordskivor. Lättare montering krävs
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9560-068 |
| Montering | Ja |
| Färg | Natur/Svart/Grå |
| Dynfärg | Grå |
| Höjd | 780 mm |
| Material | Aluminium/Akacia |
| Dyna ingår | Ja |
| Sitthöjd | 330 mm |
| Serie | Panama |
| Produkttyp | Hörnsoffa |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 2300 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| EAN-nr | 7350107081475 |











