Hörnsoffa Venture Home Roxo Utomhus
fr.21 885 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Roxo är en hörnsoffa med 7 sittplatser i stilfull och modern design. Soffan levereras med dynor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Dynfärg | Grå |
| Höjd | 700 mm |
| Längd | 2800 mm |
| Material | Konstrotting/Stål/Polyester |
| Sittdjup | 790 mm |
| Sitthöjd | 420 mm |
| Sittbredd | 2210 cm |
| Serie | Roxo |
| Produkttyp | Hörnsoffa |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 45 kg |
| Bredd | 2290 mm |
| Antal Sittplatser | 7 |
| Färg | Brun, Vit |

