Hörnsoffa Venture Home Texas Utomhus
29 235 kr
22 842 krSpara 22 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Texas är en hörnsoffa med 6 sittplatser i stilfull och modern design. Soffan levereras med dynor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9580-520 |
| Produkttyp | Hörnsoffa |
| Material | Aluminium/Teak |
| Längd | 2680 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Höjd | 670 mm |
| Dynfärg | Grå |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 2010 mm |
| Serie | Texas |
| Sitthöjd | 310 mm |
| Färg | Natur/Svart |
| Montering | Ja |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Hopfällbar | Nej |
| Ställbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107088689 |






















