Hörnsoffa Venture Home Vikelund Utomhus
fr.20 599 kr
fr.15 895 krFrån 14 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vikelund är en komplett hörnsoffa med 5 sittplatser i stilfull och modern design. Soffan levereras med dynor.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Vikelund är en komplett hörnsoffa med 5 sittplatser i stilfull och modern design. Soffan levereras med dynor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Djup | 2020 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Material | Konstrotting/Aluminium/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 540 mm |
| Sitthöjd | 320 mm |
| Sittbredd | 1120 mm |
| Serie | Vikelund |
| Tjocklek | 550 mm |
| Produkttyp | Hörnsoffa |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 42 kg |
| Bredd | 2020 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 5 |
| Färg | Grå, Natur |
| Dynfärg | Grå, Sand |
