Hörnsoffa Venture Home Washington Utomhus
fr.18 995 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Washington är en loungegrupp från Venture Home som består av en hörnsoffa och ett bord med glasskiva. Soffan har en extra mittdel som du själv väljer vart du vill placera, för att själv välja om soffan ska vara höger- eller vänstervriden. Dynor ingår.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Washington är en loungegrupp från Venture Home som består av en hörnsoffa och ett bord med glasskiva. Soffan har en extra mittdel som du själv väljer vart du vill placera, för att själv välja om soffan ska vara höger- eller vänstervriden. Dynor ingår.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Produkttyp | Hörnsoffa |
| Sittdjup | 630 mm |
| Material | Konstrotting/Aluminium |
| Höjd | 1030 mm |
| Vikt | 60 kg |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 2600 mm |
| Serie | Washington |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Djup | 2380 mm |
| Montering | Ja |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Dynfärg | Grå, Sand |
| Färg | Grå, Natur |
