Greige
6 200 kr
5 579 krSpara 10 %Kampanj

Greige
5 579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skånska Eden Wood från Örkelljunga tillverkar snygga loungemöbler i hög kvalitet för den kräsna trädgårdsfantasten.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Skånska Eden Wood från Örkelljunga tillverkar snygga loungemöbler i hög kvalitet för den kräsna trädgårdsfantasten.
Att köpa svenskt virke är hållbart då långa transporter undviks. Dessutom är alla skogar FSC certifierade.
Att alla loungesoffor är gjorda av svenskt virke gör att man kan känna sig säker på att få det allra bästa när man handlar av Eden Wood.
Att alla loungesoffor är gjorda av svenskt virke gör att man kan känna sig säker på att få det allra bästa när man handlar av Eden Wood.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 0532-47 |
| Färg | Greige |
| Höjd | 81 cm |
| Längd | 208 cm |
| Material | Svensk Norrlandsfuru FSC Mix |
| Serie | Ransvik |
| Produkttyp | 3-sitssoffa |
| Bredd | 820 mm |
| Bredd | 82 cm |



