Loungesoffa Venture Home Mamasan
5 339 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Luta dig tillbaka och njut i trädgårdens snyggaste och skönaste möbel. Flyttas smidigt dit den behövs, mot en varm vägg i vårsolen eller som extra sittplats vid loungemöblerna. Nella är en perfekt mamsanfåtölj tillverkad i bambu, med sin tillhörande stora mjuka dyna blir den snabbt hela familjens favorit.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Luta dig tillbaka och njut i trädgårdens snyggaste och skönaste möbel. Flyttas smidigt dit den behövs, mot en varm vägg i vårsolen eller som extra sittplats vid loungemöblerna. Nella är en perfekt mamsanfåtölj tillverkad i bambu, med sin tillhörande stora mjuka dyna blir den snabbt hela familjens favorit.
Mått soffa
Total höjd: 75 cm
Total bredd: 120 cm
Totalt djup: 120 cm
Skötselråd
Ett naturmaterial som är otrolig snyggt och trendigt, däremot inte särskilt väderbeständigt. Rottingmöbler ska helst inte stå utomhus utan bör placeras i torra utrymmen. Undvik stora temperaturskillnader. Enklaste rengöringen sker med fuktig trasa.
Total höjd: 75 cm
Total bredd: 120 cm
Totalt djup: 120 cm
Skötselråd
Ett naturmaterial som är otrolig snyggt och trendigt, däremot inte särskilt väderbeständigt. Rottingmöbler ska helst inte stå utomhus utan bör placeras i torra utrymmen. Undvik stora temperaturskillnader. Enklaste rengöringen sker med fuktig trasa.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2107-101 |
| Färg | Vit/Trä/natur |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 1750 mm |
| Material | Rotting |
| Serie | Mamasan |
| Produkttyp | Solsäng |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1200 mm |
| EAN-nr | 7350133233459 |





