Loungestol Venture Home Butler Utomhus
5 405 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungestol Butler från Venture Home. Den perfekta stolen för att koppla av en stund på verandan eller i trädgården. Stolen är tillverkad i naturlig rotting med ett vitt tygöverdrag i polyester. Stolen har en praktisk snurrfunktion. Ingen montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungestol Butler från Venture Home. Den perfekta stolen för att koppla av en stund på verandan eller i trädgården. Stolen är tillverkad i naturlig rotting med ett vitt tygöverdrag i polyester. Stolen har en praktisk snurrfunktion. Ingen montering krävs.
Stol
- Bredd: 115 cm
- Djup: 106 cm
- Höjd: 92 cm
- Bredd: 115 cm
- Djup: 106 cm
- Höjd: 92 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1575-6011 |
| Rygghöjd | 36 cm |
| Färg | Natur |
| Djup | 106 cm |
| Material | Rotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 60 cm |
| Sitthöjd | 36 cm |
| Sittbredd | 60 cm |
| Serie | Butler |
| Produkttyp | Loungefåtölj |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 115 cm |
| EAN-nr | 7350118411162 |




