Loungestol Venture Home Ella Utomhus
fr.3 885 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungestol Ella från Venture Home. Loungestol med fotpall i rotting. Om du söker en perfekt stol för att slappna av en stund har du hittat rätt. Stolen är tillverkad i rotting med kuddar i vit polyester. Ingen montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungestol Ella från Venture Home. Loungestol med fotpall i rotting. Om du söker en perfekt stol för att slappna av en stund har du hittat rätt. Stolen är tillverkad i rotting med kuddar i vit polyester. Ingen montering krävs.
Denna möbel är inte avsedd för att stå ute i vått väder. Det rekommenderas att den används under tak såsom i tex uterum eller balkong.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 30 cm |
| Djup | 131 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Material | Rotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 53 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 49 cm |
| Serie | Ella |
| Produkttyp | Loungefåtölj |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 66 cm |
| Färg | Natur, Svart |
