Loungestol Venture Home Erica Utomhus
6 919 kr
4 995 krSpara 28 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungestol Erica från Venture Home. Läs en bok, ta en drink eller slappna av en stund i Erica loungestol. Stolen är tillverkad i stålborstad akacia och har vita kuddar i polyester. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungestol Erica från Venture Home. Läs en bok, ta en drink eller slappna av en stund i Erica loungestol. Stolen är tillverkad i stålborstad akacia och har vita kuddar i polyester. Enklare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1206-072 |
| Rygghöjd | 55 cm |
| Färg | Akacia |
| Djup | 200 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Material | Akacia |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 66,5 cm |
| Sitthöjd | 35 cm |
| Sittbredd | 62 cm |
| Serie | Erica |
| Produkttyp | Trädgårdsfåtölj |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 73 cm |
| EAN-nr | 7350118411384 |





