Loungestol Venture Home Kiara Utomhus
2 019 kr/stPris/frp 2 790:-
1 395 kr/stSpara 31 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungestol Kiara från Venture Home. Inred med sommarens hetaste loungestol. Tillverkad i naturlig och vacker teak. Kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungestol Kiara från Venture Home. Inred med sommarens hetaste loungestol. Tillverkad i naturlig och vacker teak. Kräver enklare montering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1004-444 |
| Rygghöjd | 85 cm |
| Färg | Natur |
| Djup | 63 cm |
| Höjd | 85 cm |
| Material | Teak |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 35 cm |
| Sittbredd | 63 cm |
| Serie | Kiara |
| Produkttyp | Trädgårdsfåtölj |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 73 cm |
| EAN-nr | 7350118411322 |






