Loungestol Venture Home Lina UtomhusSvart
1 447 kr/stPris/frp 2 718:-
1 359 kr/stSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Svart

Lina Utomhus
Svart
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungestol Lina från Venture Home. Lina är en klassisk stol i modern design. Fungerar utmärkt som del i en loungegrupp eller ensam som en kaxig detalj. Tillverkad i stål. Ingen montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungestol Lina från Venture Home. Lina är en klassisk stol i modern design. Fungerar utmärkt som del i en loungegrupp eller ensam som en kaxig detalj. Tillverkad i stål. Ingen montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1381-408 |
| Färg | Svart |
| Djup | 59 cm |
| Höjd | 73,5 cm |
| Bredd | 55 cm |
| Sitthöjd | 35,5 cm |
| Sittbredd | 55 cm |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Material | Stål/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 45 cm |
| Serie | Lina |
| Produkttyp | Loungefåtölj |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350118410486 |



















