Loungestol Venture Home Mamasan Utomhus
Rek. pris 7 345 kr
6 079 kr
Se priset!

Mamasan Utomhus
6 079 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Luta dig tillbaka och njut i trädgårdens snyggaste och skönaste möbel. Flyttas smidigt dit den behövs, mot en varm vägg i vårsolen eller som extra sittplats vid loungemöblerna. Nella är en perfekt mamsanfåtölj tillverkad i bambu, med sin tillhörande stora mjuka dyna blir den snabbt hela familjens favorit!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Luta dig tillbaka och njut i trädgårdens snyggaste och skönaste möbel. Flyttas smidigt dit den behövs, mot en varm vägg i vårsolen eller som extra sittplats vid loungemöblerna. Nella är en perfekt mamsanfåtölj tillverkad i bambu, med sin tillhörande stora mjuka dyna blir den snabbt hela familjens favorit!
Skötselråd
Ett naturmaterial som är otrolig snyggt och trendigt, däremot inte särskilt väderbeständigt. Rottingmöbler ska helst inte stå utomhus utan bör placeras i torra utrymmen. Undvik stora temperaturskillnader. Enklaste rengöringen sker med fuktig trasa.
Ett naturmaterial som är otrolig snyggt och trendigt, däremot inte särskilt väderbeständigt. Rottingmöbler ska helst inte stå utomhus utan bör placeras i torra utrymmen. Undvik stora temperaturskillnader. Enklaste rengöringen sker med fuktig trasa.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 3107-101 |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Färg | Natur |
| Djup | 108 cm |
| Höjd | 97 cm |
| Material | Rattan |
| Serie | Mamasan |
| Produkttyp | Loungestol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 165 cm |
| EAN-nr | 7340220839626 |
















