Loungestol Venture Home Montgomery Utomhus
5 599 kr
4 050 krSpara 28 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungestol Montgomery från Venture Home. Njut en stund i solen med den underbara fåtöljen Montgomery. Tillverkad i naturlig rotting med vita kuddar. Kuddarna är avtagbara och går utmärkt att tvätta i tvättmaskin. Kräver ingen montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungestol Montgomery från Venture Home. Njut en stund i solen med den underbara fåtöljen Montgomery. Tillverkad i naturlig rotting med vita kuddar. Kuddarna är avtagbara och går utmärkt att tvätta i tvättmaskin. Kräver ingen montering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1218-6010 |
| Rygghöjd | 50 cm |
| Färg | Natur/Vit |
| Djup | 78,5 cm |
| Höjd | 75,5 cm |
| Material | Rotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 47 cm |
| Sitthöjd | 30,5 cm |
| Sittbredd | 53 cm |
| Serie | Montgomery |
| Produkttyp | Loungefåtölj |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 71 cm |
| EAN-nr | 7350118411124 |



