Matstol Venture Home Leon Svart
Pris/frp 3 130:-
1 565 kr/stTillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstol Leon från Venture Home. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Tillverkad i svart stål och rep. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matstol Leon från Venture Home. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Tillverkad i svart stål och rep. Enklare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9562-022 |
| Rygghöjd | 52 cm |
| Färg | Svart |
| Dynfärg | Grå |
| Djup | 67 cm |
| Höjd | 96 cm |
| Material | Tyg/Rep/Stål |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 55 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Leon |
| Produkttyp | Trädgårdsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 55 cm |
| EAN-nr | 7350118410943 |



