Matstol Venture Home Lina
Pris/frp 1 710:-
fr.855 kr/stVälj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstol Lina från Venture Home. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Tillverkad i stål. Ingen montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matstol Lina från Venture Home. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Tillverkad i stål. Ingen montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 35,5 cm |
| Djup | 54,5 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Material | Stål |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 42,5 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 39 cm |
| Serie | Lina |
| Produkttyp | Trädgårdsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 47 cm |
| Färg | Grå, Grön, Rosa, Svart |
