Matstol Venture Home Londi 2-pack
Pris/frp 2 838:-
1 419 kr/stTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En stilren, klassisk och tidlös design på Venture Homes matstol Londi i beiget. Matcha till ditt favoritbord och du är redo för alla middagar ute i sommar. Perfekt för både uteplatsen och altanen år efter år!Säljs i 2-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En stilren, klassisk och tidlös design på Venture Homes matstol Londi i beiget. Matcha till ditt favoritbord och du är redo för alla middagar ute i sommar. Perfekt för både uteplatsen och altanen år efter år!Säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2128-402 |
| Produkttyp | Matstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Material | Stål |
| Bredd | 470 mm |
| Serie | Londi |
| Höjd | 780 mm |
| Djup | 545 mm |
| Färg | Beige |
| EAN-nr | 7350133233800 |










