Matstol Venture Home Peking
Pris/frp 2 598:-
fr.1 299 kr/stSe priset!
Välj variant

Peking
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstolen från serien Peking skapar snabbt ett modernt blickfång på din uteplats! Det ribbade utförandet och sotiga svarta kulören gör att stolen både känns modern och tidlös. Tillverkad i aluminium som gör den enkel att flytta runt och integrerade armstöd för extra komfort. Sitt kvar länge och njut av trivsamma måltider!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matstolen från serien Peking skapar snabbt ett modernt blickfång på din uteplats! Det ribbade utförandet och sotiga svarta kulören gör att stolen både känns modern och tidlös. Tillverkad i aluminium som gör den enkel att flytta runt och integrerade armstöd för extra komfort. Sitt kvar länge och njut av trivsamma måltider!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Sittbredd | 43 cm |
| Produkttyp | Matstol |
| Material | Aluminum |
| Längd | 64 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Höjd | 85 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 57 cm |
| Serie | Peking |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Djup | 43 cm |
| Färg | Beige, Svart |
