Mittdel Venture Home Copacabana Utomhus
Rek. pris 2 635 kr
fr.1 925 kr
fr.1 719 krFrån 11 %Kampanj
Välj variant

Copacabana Utomhus
1 719 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Mittdel Copacabana är en mittdel till modulsoffan Copacabana från Venture Home. Dyna ingår.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Dynfärg | Grå |
| Djup | 740 mm |
| Höjd | 655 mm |
| Längd | 740 mm |
| Material | Aluminium/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 700 mm |
| Sitthöjd | 300 mm |
| Sittbredd | 700 mm |
| Serie | Copacabana |
| Tjocklek | 100 mm |
| Produkttyp | Mittdel |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 8,6 kg |
| Bredd | 700 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Färg | Svart/Grå, Vit/Grå |

