Positionsstol Venture Home Albany Utomhus
fr.2 219 kr/stPris/frp 2 438:-
fr.1 219 kr/stFrån 20 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Positionsstol från Venture Home som är tillverkad i aluminium, aintwood och textilene. Stolen säljs i 2-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Positionsstol från Venture Home som är tillverkad i aluminium, aintwood och textilene. Stolen säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Djup | 980 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Material | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 490 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Serie | Albany |
| Produkttyp | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 13 kg |
| Bredd | 290 mm |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
| Färg | Svart, Vit, Vit/Grå |
